KADRAPRZEJŚCIE DO STRONY GŁÓWNEJ

Kadrę pedagogiczną tworzy zgrany, kreatywny zespół chętny do współpracy z rodzicami. Są to osoby otwarte, profesjonalnie przygotowane do pracy z małymi dziećmi.
Kadra jest świadoma odpowiedzialności jaka na niej spoczywa i stara się pracować tak, aby jak najlepiej opiekować się naszymi pociechami, stwarzając przy tym domowe ciepło.
"PRACA ZESPOŁOWA TO PALIWO, KTÓRE POZWALA ZWYKŁYM LUDZIOM NA OSIĄGNIĘCIE NIEZWYKŁYCH REZULTATÓW" - Andrew Cornegie


Kadra:

  • Izabela Dąbkowska - Butkiewicz - Właściciel, Opiekun
  • Małgorzata Piekarska - Opiekun
  • Kinga Nagórka - Logopeda
  • Ewa Zembaty- Nauczyciel Rytmiki

 

Izabela Dąbkowska - Butkiewicz - Właściciel, Opiekun
Wyższa Szkoła Społeczno Ekonomiczna Specjalność - Pedagogika rodzinna i opiekuńczo wychowawcza
Właściciel i dyrektor żłobka, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prywatnie, szczęśliwa mama dwójki dzieci. Praca z dziećmi, opieka nad nimi i organizowanie im twórczego i radosnego czasu wolnego zawsze były moją pasją, dlatego podjęłam się zorganizowania placówki, o której marzyłam jako mama a teraz w pełni realizuję się w codziennej pracy. Jestem życiową optymistką i wierzę, że uśmiech, życzliwość i ciepło zawsze wracają do człowieka.

Małgorzata Piekarska - Opiekun
Szkoła Wyższa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Jestem osobą cierpliwą, pogodną i konsekwentną. Lubię pracę z dziećmi, gdyż daje mi ona wiele radości i satysfakcji a każdy dzień przynosi coś nowego i zaskakującego.

 

 

Kinga Nagórka - Logopeda
Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego, Pomagisterskie Studium Logopedyczne Uniwersytetu Warszawskiego
Darzę dzieci wielkim sercem oraz troską, dlatego też swoją karierę zawodową postanowiłam poświęcić właśnie im. Jestem osobą wesołą, odpowiedzialną oraz bardzo cierpliwą co jest bardzo ważne w pracy z małymi dziećmi.

 

Ewa Zembaty - Nauczyciel Rytmiki
Ukończyłam szkołę muzyczną oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Pawła Wołodkiewicza w Płocku na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z oligofrenopedagogiką. Jestem nauczycielem muzyki i rytmiki oraz prowadzę zajęcia z muzykoterapii. Do podjęcia pracy w tym zawodzie skłoniła mnie miłość do muzyki jak również chęć pomocy i pracy z dziećmi.